Internet rychlý jako šelma …

Internet Blovice

Tady jsme doma. V lokalitě Blovice si můžete vyzkoušet jakýkoliv internetový tarif nebo TV balíček na měsíc zdarma. Nabízíme optický a bezdrátový internet od 269 Kč. Zanechte nám svůj kontakt a zbytek nechte na nás.

Internet a chytrá televize pro lokalitu Spálené Poříčí na měsíc zdarma!

Zkombinujte vesmírně rychlý internet s chytrou televizí a získejte slevu 10 % a první měsíc na vyzkoušení ZDARMA! Brouzdejte po internetu vesmírnou rychlostí a k tomu nasávejte filmovou atmosféru z naší IPTV, která nabízí 7 dní zpětného přehrávání, pauzu, přetáčení i nahrávání pořadů. Náš internet i televize je bez závazků!

Internetové připojení ve Spáleném Poříčí již od 269 Kč měsíčně!

Spolehlivý a rychlý internet již od 269 Kč? Přesně to Vám můžeme ve Spáleném Poříčí nabídnout! Spolehlivý internet je v této době základ. Naši síť neustále rozšiřujeme a inovujeme a díky tomu Vám můžeme poskytnout kvalitní a rychlý internet za super ceny. Internet Hned je dodavatel, na kterého se můžete spolehnout!

Budete-li chtít poradit s výběrem internetového či televizního tarifu pro lokalitu Spálené Poříčí či zodpovědět jakékoliv jiné dotazy, neváhejte nás kontaktovat na bezplatné zákaznické lince 800 753 753, kde Vám se vším rádi poradíme.

Staráme se o vás

VIP služby pro každého

Zjisti více

  • Servis zdarma a do 24 hodin od nahlášení
  • Pravidelně navyšujeme rychlost všem
  • Každé 3 roky bezplatně inovujeme zařízení zákazníka
  • Individuální přístup ke každému
  • Není problém, který bychom nevyřešili

Údaje o Vás

    Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů